- Slaviša Pavlović Urednik
- Crna hronika
- Pregleda: 2168
DOBOJ: Oštetio stanare za 259 KM
Policijska uprava Doboj podnijela je izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu Doboj protiv lica čiji su inicijali M.J. iz ovog grada, zbog osnova sumnje da je protivpravno prisvojilo 259 KM koja su mu povjerena kao zastupniku stambene zgrade Zajednice etažnih vlasnika u Doboju.

