JZU Bolnica „Sveti apostol Luka“ Doboj dobila je novog specijalistu u Službi za mikrobiologiju. Nakon uspješno završenog specijalističkog usavršavanja, zvanje specijaliste mikrobiologije stekla je dr Nikolina Narić.
Dr Nikolina Narić rođena je u Bihaću, a srednju Medicinsku školu i Medicinski fakultet završila je u Banjaluci. Specijalizantski staž obavljala je u Beogradu, Banjaluci i Doboju, čime je dodatno usavršila znanje i iskustvo u oblasti mikrobiologije.
Tokom dosadašnjeg radnog angažmana, dr Narić bila je dio zdravstvenih ustanova Dom zdravlja Drinić, Dom zdravlja Prijedor i Dom zdravlja Omarska, nakon čega je profesionalni put nastavila u dobojskoj bolnici.
U JZU Bolnica „Sveti apostol Luka“ Doboj ističu da je jačanje stručnog kadra važno za dalji razvoj bolničkih službi i kvalitet zdravstvene zaštite pacijenata. Dolaskom novog specijaliste, Služba za mikrobiologiju dobija dodatnu stručnu podršku u svakodnevnom radu.
Pored profesionalnog uspjeha, dr Nikolina Narić je i primjer da se karijera i porodični život mogu uspješno uskladiti. Ostvarena je i na privatnom planu, kao supruga i majka dvije kćerke.
Foto: Bolnica Doboj
***
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:

