Mjesno udruženje penzionera Kostajnica, koje djeluje u sastavu Udruženja penzionera grada Doboj, organizovalo je proteklog vikenda jednodnevni izlet za svoje članove.
Penzioneri su tom prilikom posjetili manastir Gomionicu, a potom obišli Janjske otoke kod Šipova i jezero Balkana.
– U sklopu redovnih aktivnosti Mjesnog udruženja penzionera organizovali smo jednodnevni izlet za naše članove. Penzioneri su posjetili manastir Gomionicu, gdje su prisustvovali redovnoj liturgiji i upoznali se sa istorijskom vrijednošću ove svetinje. Poslije liturgije i obilaska manastirskog kompleksa posjetili su Janjske otoke kod Šipova, a zatim odmarali na jezeru Balkana – istakao je Dragoljub Miličević, predsjednik Mjesnog udruženja penzionera Kostajnica.
Ovaj izlet finansijski su pomogli Udruženje penzionera grada Doboj i Grad Doboj.
***
Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici i X nalogu.
Čitaoci reporteri
Podjelite sa ostalim našim čitaocima ono što svakodnevno vidite, sa čime se susrećete, vaše utiske sa putovanja, neobične sutuacije kojima ste prisustvovali i zabilježili ih svojim foto-aparatom tokom ljetovanja, zimovanja, izleta... Pišite nam na našu email adresu:

