- Slaviša Pavlović Urednik
- Crna hronika
- Pregleda: 2399
DOBOJ: Zapalio se "polo", putnici nepovrijeđeni
Automobil "polo", kojim je upravljalo lice čiji su inicijali V.L. sa područja opštine Prnjavor, izgorio je nakon što se zapalio na magistralnom putu Doboj-Derventa u mjestu Komarica, saopšteno je iz Policijske uprave Doboj.

