- Slaviša Pavlović Urednik
- Crna hronika
- Pregleda: 2422
DOBOJ: Poharo lokomotivu, oštetio "Željeznice" za 13.000 KM
Dobojska policija podnijela je izvještaj Okružnom javnom tužilaštvu protiv lica čiji su inicijali D.P. /48/ sa područja ovog grada, zbog sumnje da je ukralo dijelove sa lokomotive i tako "Željeznicama Republike Srpske" pričinilo materijalnu štetu od 13.000 KM.

