- Slaviša Pavlović Urednik
- Crna hronika
- Pregleda: 3191
DOBOJ: Za pet mjeseci uhapšeno šest lica zbog zloupotrebe droge
Na području u nadležnosti Policijske uprave Doboj u prvih pet mjeseci ove godine zbog upotrebe i trgovine droge uhapšeno je šest lica, te oduzeto 5,5 kilograma marihuane, 232 grama spida, 1,3 grama kokaina, 58 komada ekstazija i 28 komada medicinske droge.

